رفتن به نوشته‌ها

الگوهای مقایسه رایگان اینفوگرافیک: مجموعه رایگان شگفت انگیز

Free Comparison Infographic Templates

از آنجا که اینفوگرافیک به عنوان یکی از محبوب ترین انواع طراحی گرافیک برای مشاغل و مربیان مطرح است ، ما همچنان مطالب بیشتری را اضافه خواهیم کرد. آخرین بار ، ما 50 الگوی اینفوگرافیک مربوط به جدول زمانی رایگان را برای شما طراحی کردیم که می توانید به کتابخانه خود اضافه کنید و برای پروژه خود استفاده کنید. امروز ، ما با 30 الگو مقایسه رایگان اینفوگرافیک که برای همان منظور انتخاب و جمع آوری کردیم ، گسترش خواهیم یافت.

این نوع ، همانطور که از نامش پیداست ، قالبی است که در آن می توانید دو مفهوم را در برابر یکدیگر قرار دهید. برای مقایسه ایده ها ، اشاره به تفاوت های آنها یا حتی اثبات برتری یکی از ایده ها ایده آل است. مجموعه زیر از الگوهای مقایسه ای ، بارگیری فایل ها در قالب های مختلف را به صورت رایگان ارائه می دهد. با این حال ، لطفاً مطمئن شوید که اسناد را در صورت نیاز به حمایت از نویسندگان اعمال می کنید.

اگر به دنبال الگوهای اسلایدهای Google رایگان یا الگوهای PowerPoint رایگان هستید ، مقالات ما را در این زمینه از دست ندهید!

1. ارائه اسلایدهای رایگان Google با اینفوگرافیک مقایسه ای

ما بلافاصله با یک ارائه کامل شروع خواهیم کرد. اینفوگرافیک مقایسه ای شگفت انگیز را برای اسلایدهای Google و PowerPoint با بیش از 30 اسلاید ارائه می دهد. برای استفاده از الگوی ارائه و اینفوگرافیک ها ، به سادگی قالب خود را انتخاب کرده و ارائه را در Drive خود کپی کنید.

موجود در / برای: Google Slides، PPT

graphicmama.com/blog/free-comparison-infographic-templates/

منتشر شده در آخرین ها

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *