رفتن به نوشته‌ها

طراحان پوسترهای فیلم کلاسیک را مدرن می کنند

طراحان پوسترهای فیلم کلاسیک را مدرن می کنند

یک بعدازظهر واضح اکتبر ، شش دهه پیش ، یک طراح شاد و پرانرژی پشت میز کار خود نشسته بود و به محیط شلوغ اطرافش می اندیشید. صدای قهوه در دوازده لیوان ریخت. مداد و قلم روی کاغذ کشیده شده و منتظر ایجاد فرم هایی از تخیل خالق هستند. بیرون ، زندگی عادی ادامه داشت.

ذهن او درگیر چیزی شد – جرقه ای که توسط زیبایی شناسی غیر منتظره و خام سینمای تجربی شعله ور شد.

او با گرفتن مداد خود ، با عجله شروع به خلق کرد. ترکیبات سه بعدی ، تایپوگرافی جسورانه و تصاویر نمادین ظاهر شد. این طراح می تواند Jiří Balcar یا Saul Bass باشد ، یا شاید یک خلاق بزرگ دیگر که از نوآوری و حاشیه خام فیلم موج جدید الهام گرفته است. در دهه 1960 ، هنر پوسترهای فیلم حرکتی برای خود بود. این مرزها را پیش برد ، هنرمندان افسانه ای را شکل داد و به نظر بسیاری نقطه عطفی در تاریخ طراحی گرافیک است.

به عنوان بخشی از کمپین 99 روز طراحی ، ما با علاقمندان به فیلم دروغهای سفید کوچک همکاری کردیم تا پوسترهای نمادین فیلمهای دهه 60 را دوباره تصور کنیم-با یک پیچ و تاب! این مجموعه طرح های کلاسیک گذشته را با روندهای امروز ادغام می کند.

 

Little White Lies x 99designs by Vistaprint

در پیشگام انتشار مستقل ، Little White Lies از فیلم های بزرگ و افراد با استعدادی که آنها را ساخته اند تجلیل می کند. LWLies که در سال 2005 به عنوان یک مجله چاپی دو ماهه تأسیس شد ، با انتشار منظم نقدها ، ویژگی ها ، مصاحبه ها و پادکست های منحصر به فرد ، درک عمیق تری از زیباترین فیلم های صنعت را در اختیار خوانندگان قرار می دهد.

فیلم و طراحی به طور ذاتی با هم مرتبط هستند و بنابراین ، ما با هم سه تصویرگر برجسته را در 99 طراحی طراحی کردیم تا یک مجموعه پوستر معاصر را برای سینمای دهه 60 ایجاد کنیم. ادامه را بخوانید تا ببینید چگونه هر طراح چشم انداز طراحی منحصر به فرد خود را به این پوسترهای نمادین رسانده است.

پوسترهای فیلم کلاسیک دهه 60 دوباره تصور شد


“نیلوفرهای مزرعه” نوشته فیل پول
پوستر زنبق های میدان
“نیلوفرهای صحرایی” نوشته jestyr37
گرافیک های تیره و جسورانه و فضایی اسرار آمیز طراحی دو رنگ طراح ساکن فلوریدا ، فیل پول (jestyr37) را تشکیل می دهد.

او که تقریباً 25 سال در این صنعت کار کرده است ، اشتیاق پایدار او به طراحی گرافیک در اواسط قرن در این بازآزمایی شگفت انگیز زنبق های میدان مشهود است.

نکته مورد علاقه من در طراحی دهه 60 شیوه استفاده از مینیمالیسم برای ایجاد چنین تصاویری به یاد ماندنی است.
– jestyr37
“نکته مورد علاقه من در طراحی دهه 60 شیوه استفاده از مینیمالیسم برای ایجاد چنین تصاویری به یاد ماندنی است. یک طرح کامل را می توان با استفاده از چند خط ساده ، شکل و رنگ ضمنی کرد – تلاش بسیار چشمگیر و چالش برانگیز است. ”

پس از ایده اولیه خود ، فیل رنگها و ترکیبات را آزمایش کرد. او به فکر ایجاد یک پوستر برای جشن گرفتن چند سال آخر دوران فیلم سیاه و سفید بود. شاید تصویری شبیه چاپ لیتوگرافی کوچک بزرگ شده به اندازه پوستر. یا حتی یکی ظاهر می شود که با جوهر نقاشی شده است.

همانطور که از نسخه نهایی می بینیم ، فیل تمام ایده های خود را ادغام کرد تا شخصیت فیلم را در یک طرح ساده و جذاب از نظر بصری منعکس کند.

 

https://99designs.com/blog/community/60s-movie-posters-reimagined/

منتشر شده در آخرین ها

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *