رفتن به نوشته‌ها

بهترین روندها و ترکیبات رنگی که باید در سال 2021 امتحان کنید

بهترین روندها و ترکیبات رنگی که باید در سال 2021 امتحان کنید

استفاده صحیح از رنگ در طرح ها ، مواد تبلیغاتی ، نمونه کارها یا حتی پروژه های شخصی شما باعث تغییر بازی می شود. این می تواند مخاطب را مسحور کند ، مشتری جدید جذب کند ، کارفرمایان مناسب را تحت تأثیر قرار دهد و به شما کمک کند پیام خود را با سرعت کم به گیرنده مناسب ارسال کنید. رنگ به طور ذاتی با ما “صحبت” می کند … و ما پاسخ می دهیم. کار با رنگ هیجان انگیز است ، نگاه کردن به آن هیجان انگیز است.

رنگ همیشه در روند است ، اما ممکن است بپرسید بهترین رنگ ها و ترکیب رنگ ها برای امسال کدام است؟ روندها و سلیقه های رنگی مرتباً تغییر می کند ، رنگ های مختلف می آیند و می روند و مهم است که قدیمی به نظر نرسید … به همین دلیل این مقاله را برای کمک به شما در بالای بازی رنگی آماده کردیم. ما می دانیم که “ستاره” در سال 2021 کدام یک هستند و ما به شما طرح های زیبایی را نشان خواهیم داد تا به شما الهام بگیرد ، بگذارید برویم!

1. برترین رنگ ها برای استفاده در سال 2021
اول ، ما با رنگ های “داغ” امسال شروع خواهیم کرد – می دانید ، مواردی که می توانند به عنوان یک لهجه قوی استفاده شوند ، آنهایی که می توانند بر طراحی شما تسلط داشته باشند.

هر ساله رنگ های خاصی وجود دارد ، مهم نیست که تنوع زیادی از ترکیب رنگ ها وجود دارد ، که به وضوح در طراحی ها وجود دارد. آنها به دنبال آنها می گردند و به عنوان علامت تجاری سال خاص هستند. اینجا اند:

1. زرد
رنگ سال 2021 زرد است و چرا اینگونه نیست؟ این روشن ، با نشاط ، پویا ، دوستانه است – همه آنچه ما در سال جدید به آنها نیاز داریم و امیدواریم. این امر اغلب با دوران کودکی نیز همراه است – این به ما یادآوری می کند که در یک سال گذشته ، تاریک ، سنگین ، با مسئولیتهای بسیار زیاد و متهم به تجارب منفی ، آزادتر ، کودکانه تر باشیم و فراموش کنیم.

نه در آخرین مکان ، رنگ زرد با خورشید مرتبط است – نیروی حیات ، گرما و نور.

رنگ زرد می تواند با بسیاری از رنگ های دیگر مطابقت داشته باشد و همیشه مورد توجه قرار گیرد ، اما امسال ما به شما توصیه می کنیم:

ترکیب با: خاکستری یا سیاه

2. قرمز
اوه ، قرمز … قرمز یک کلاسیک است و به همین دلیل است که ما هرگز از آن خسته نمی شویم. امسال نیز در بالای رنگ های مرسوم قرار خواهد گرفت.

قرمز نماد شور ، سرعت ، ادعا است. این سخنان محکمی را بیان می کند و می گوید: “سلام ، به من نگاه کن. من و هیچ چیز دیگری ”

رنگهای قرمز زیبایی بسیاری وجود دارد که در سال 2021 در دنیای طراحی مشاهده خواهد شد ، ما در نمونه های زیر برخی از آنها را برای شما دستچین کردیم.

و اگر می پرسید کدام رنگ ها به زیبایی قرمزهای قدرتمند شما را تکمیل می کنند ، در اینجا پاسخ این است:

ترکیب با: آبی یا سیاه

3. آبی
اگر از فریاد زدن برای بیلبوردهای تبلیغاتی ، تبلیغات ، تبلیغات تجاری و طراحی خسته شده اید – رنگ آبی چشم شما را آرام می کند. احتمالاً این کار باعث خواهد شد که آهی بکشید ، استراحت کنید و از طرح های شگفت انگیز با رنگ غالب آبی استفاده کنید.

آبی به سادگی آرامش بخش است ، ثبات و مسئولیت پذیری را ارائه می دهد ، رنگ آسمان است ، آب – علاوه بر این ، خلوص را نیز نشان می دهد.

طرح ها با رنگ های آبی همیشه جذب مردم می شوند و امسال نیز از این قاعده مستثنی نیست!

اگرچه رنگ آبی با بسیاری از رنگ ها مطابقت دارد ، اما آن را در ترکیب خاصی در سال 2021 خواهید یافت. آنها خوش سلیقه ، زیبا و کمی مرموز هستند. لازم نیست همه چیز “در چهره شما” طراحی شود!

ترکیب با: بنفش / صورتی

4. گل مینا
این رنگ چند سال پیش ما را طوفان کرد و هنوز هم قوی است. اگرچه این یک رنگ منحصر به فرد و کمی خاص است ، اما این ویژگی ها آن را بسیار جذاب و الهام بخش می کند.

بسیاری از مارک های مد از آن برای محصولات خود استفاده می کنند زیرا به اندازه بعضی بلوزها سرد ، بیش از حد و مردانه نیست. هنوز هم خلوص ، آزادی ، جادار بودن ، با کمی بازی و منحصر به فرد بودن را تداعی می کند.

دسته کوچک موسیقی جاز مورد علاقه ما رنگ های نارنجی است. به همین دلیل ، ما به شما توصیه می کنیم که با گل سرخ آزمایش کنید و:

ترکیب با: نارنجی

. ترکیب رنگ های شگفت انگیز برای امتحان در سال 2021
صبر کن! ما نه تنها لیستی از رنگ های برتر برای سال 2021 را آماده کرده ایم ، بلکه سایر ترکیبات رنگی الهام بخش را نیز باید در سال 2021 امتحان کنید.

2.1 ترکیب رنگ گرم
قرمزهای عمیق ، نارنجی ، قهوه ای خاکی و سفید با ته رنگ گرم در سال های اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته اند و دلیل آن وجود دارد. آنها ما را زمینگیر می کنند ، آنها پشتیبانی ، امنیت و پیچیدگی ساده را ارائه می دهند.

شاید به تسلط آنها در مد ، دکوراسیون داخلی و دکوراسیون منزل ، هنر پی برده باشید. خوب ، در سال 2021 ، آنها نیز پا به صحنه طراحی می گذارند. اگرچه در چند سال گذشته متوجه آنها شده ایم ، امسال این ترکیبات رنگی حتی بیشتر و قویتر هستند.

آنها همچنین آرامش را ارائه می دهند ، ما را از ماجراهای ، همه چیز طبیعی و رایگان یادآوری می کنند.

و …

 

 

www.graphicmama.com/blog/color-trends-combinations-2021/

منتشر شده در آخرین ها

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *