رفتن به نوشته‌ها

12 بهترین وب سایت و سیستم عامل آزاد برای هر تخصص

12 بهترین وب سایت و سیستم عامل آزاد برای هر تخصص

خواه یک فریلنسر باشید و یا یک صاحب مشاغل یک چیز وجود دارد: ردیابی یکدیگر. فریلنسرها می توانند به یک تجارت کمک کنند تا نیازهای از دست رفته مانند طراحی ، حسابداری ، نوشتن متن ، یا کارهای اداری عمومی را برآورده کند. و یک مکان عالی برای شروع یافتن شخصی برای پاسخگویی به نیازهای شما ، آزادسازی وب سایت ها و سیستم عامل ها است.

مشکل این است که دنیای تجارت سریعتر از برخی از این سیستم عامل های آزاد تغییر می کند. اگر می خواهید به روز باشید باید بدانید از کدام وب سایت های آزاد استفاده کنید. به همین دلیل لیستی از 12 بهترین وب سایت و سیستم عامل آزاد را تهیه کرده ایم ، از جمله اینکه در چه مواردی تخصص دارند و به چه افرادی توصیه می شوند.

فریلنسر
گورو
99 طراحی
PeoplePerHour
برون سپاری
ServiceScape
تاپتال
Truelancer
Fiverr
کار بالا
نویسنده دسترسی
یونوجونو

1. فریلنسر

عکس صفحه وب سایت فریلنسینگ: فریلنسر
در طیف وب سایت های فریلنسینگ ، فریلنسر یک مارک رسمی تر و با محوریت تجارت است. در اینجا هیچ فالگیر وجود نخواهد داشت! آنها مجموعه گسترده ای از فریلنسرهای ردیف حرفه ای را برای انواع خدمات تجاری ارائه می دهند. از آنجا که آنها مشاغل بزرگتری را ارائه می دهند ، فریلنسرها می توانند پروژه های پردرآمد را در اینجا پیدا کنند. نکته ای که باید بخاطر بسپارید این است که پروژه ها به ردیابی زمان و ورود تمام ساعات کاری در یک برنامه نیاز دارند.

به فریلنسرها هشدار داده می شود: برای از بین بردن محدودیت های پیشنهاد و درخواست ، باید هزینه عضویت را پرداخت کنید.

تخصص ها:
خدمات مشاغل آزاد: طراحی و توسعه وب ، طراحی گرافیک ، نوشتن متن و حسابداری
برای توصیه می شود
فریلنسرهای باتجربه ای که کاری برای کار در محدودیت های پروژه های بزرگ تجاری ندارند
مشاغلی که کشتی سختی دارند و می خواهند اطمینان حاصل کنند که کار به موقع و کارآمد انجام می شود

2. گورو

گورو یک مدل کاملاً مشابه با فریلنسر دارد ، از این نظر که هر دو بر خدمات بالاتر از سطح کسب و کار تمرکز دارند. بنابراین برای مشاغل یک روش عالی برای یافتن فریلنسر با مهارت های مختلف است.

برای فریلنسرها ، هنوز می توانید کنسرت های جدی پیدا کنید که هزینه خوبی دارند ، اما دوباره باید از حلقه ها عبور کنید. بزرگترین شکایت در مورد گورو حق عضویت فریلنسر است. این طرح رایگان به شما امکان می دهد سالانه 120 پروژه را پیشنهاد دهید ، اما با توجه به اینکه سایر عضویت های پرداخت شده دارای مزایایی مانند افزایش جستجو ، قیمت های برتر و پیام های فروش هستند ، احتمالاً فقط برای رقابت باید ثبت نام کنید.

تخصص ها:
خدمات مشاغل آزاد: برنامه نویسی و توسعه ، نوشتن متن و طراحی گرافیک ، بلکه حقوقی ، آموزشی و اداری
برای توصیه می شود
فریلنسرهای مستقر که توانایی پرداخت هزینه عضویت برای هزینه های اضافی را دارند
مشاغلی که به طور منظم از فریلنسرها برای کارهای روزمره استفاده می کنند و به متخصصان ماهر در زمینه های مختلف نیاز دارند

3. 99 طراحی

عکس صفحه وب سایت فریلنسینگ: 99designs
99designs by Vistaprint یک بستر جهانی خلاقانه است که کار با هم برای مشتریان و طراحان مستقل را آسان می کند. جامعه متخصصین حرفه ای طراحی ما از سراسر جهان در همه زمینه های طراحی گرافیک ، شامل طراحی وب ، طراحی بسته بندی ، طراحی آرم ، جلد کتاب و موارد دیگر تمرکز دارند.

مشتریان می توانند پروفایل های طراح را مرور کنند و مستقیماً با یک طراح در یک پروژه خلاقانه کار می کنند یا می توانند یک مسابقه طراحی را برای دعوت از کل جامعه خلاق برای ارائه مفاهیم طراحی راه اندازی کنند.

تخصص ها:
طراحی گرافیکی با کیفیت بالا و سفارشی
برای توصیه می شود
طراحان مستقل که به دنبال ایجاد حرفه ای در طراحی گرافیک هستند
مشاغل از هر اندازه که به کارهای طراحی سفارشی نیاز دارند ، مانند آرم ، مارک تجاری ، طراحی وب ، بسته بندی محصول و موارد دیگر

4. PeoplePerHour

عکس صفحه وب سایت فریلنسینگ: PeoplePerHour
PeoplePerHour خیلی بزرگ نیست که در رقابت گم شوید ، اما خیلی کوچک نیست که پیشنهادات کافی نیست. مکان مناسبی برای مشاغل سطح پایین و متوسط ​​است: ایده آل برای فریلنس هایی که کاملاً مبتدی نیستند و ایده آل برای مشاغل برای یافتن فریلنسر بدون استفاده از کل بودجه در یک زمان است.

فقط بخاطر داشته باشید: PeoplePerHour بلافاصله سپرده مشتری را قفل می کند ، بنابراین به عنوان یک فریلنسر هرگز نگران پرداخت حقوق نخواهید بود.

تخصص ها:
خدمات مشاغل آزاد: برنامه نویسی ، نوشتن متن ، طراحی گرافیک و ایجاد محتوا
برای توصیه می شود
فریلنسرهای سطح پایین و متوسط ​​که می خواهند حرفه خود را رشد دهند
SMB هایی که برای انواع خدمات حرفه ای به مشاغل آزاد احتیاج دارند ، اما بودجه ای برای پرداخت استعدادهای درجه یک ندارند

5. به صورت خارجی

عکس صفحه وب سایت فریلنسینگ: Outsourcely
Outsourcely با تأکید بر روابط طولانی مدت ، مشاغل را با مشاغل آزاد در سراسر جهان متصل می کند. این یک سایت برای کار سریع نیست ، بلکه بیشتر برای فریلنسرها و مشتریانی است که خواهان یک کار مداوم و ثابت هستند.

به عنوان یک فریلنسر برای ادامه رقابت در اینجا ، باید قیمت کارگران بیش از 180 کشور مختلف را مطابقت دهید ، اما از طرف مثبت ، باید 100٪ از درآمد خود را حفظ کنید – این مشتریان هستند که هزینه های Outsourcely را پرداخت می کنند.

تخصص ها:
خدمات تجاری طولانی مدت از کارگران از راه دور در سراسر جهان
برای توصیه می شود
فریلنسرهایی با نرخ رقابتی که کار طولانی مدت از راه دور می خواهند
کسب و کارهایی که به دنبال ارزان هستند

، کارگران قرارداد بلند مدت از راه دور

6. ServiceScape

عکس صفحه وب سایت مستقل: ServiceScape
ServiceScape اساساً بر کار نوشتن ، ترجمه و تحریریه تمرکز دارد. اگر به دنبال ویرایشگر یا نوشتن متن هستید ، می توانید پروفایل ها را مرور کرده و مستقیماً با فریلنسرها ارتباط برقرار کنید تا مناسب پروژه خود را پیدا کنید. این پلتفرم از مشاغل بزرگ و همچنین تجارت کوچک پشتیبانی می کند ، بنابراین فریلنسرهای سطح بالا می توانند بدون نگرانی از کاهش هزینه ، نرخ خود را دریافت کنند.

تخصص ها:
خدمات تحریریه ، ترجمه و نوشتن متن ، با یک جامعه طراحی گرافیکی قابل توجه
برای توصیه می شود
بیشتر نویسنده ، سردبیر و مترجم فریلنسر هستند ، اما طراحان سطح بالا می توانند بدون نگرانی بیش از حد در مورد رقابت ، جای خوبی را در آنجا رقم بزنند
SMB ها علاقه مند به بهبود بازاریابی محتوا یا نوشتن مطالب SEO هستند
مشاغل بین المللی در حال گسترش به کشوری جدید هستند که بومی زبان نیستند

7. Toptal

عکس صفحه وب سایت مستقل: Toptal
Toptal مخفف “استعداد برتر” ، تبلیغ می کند که جامعه آن فقط 3٪ متخصصان برتر در زمینه هایی مانند توسعه ، امور مالی ، مدیریت محصول ، طراحی ، برنامه نویسی و مدیریت پروژه را نشان می دهد. همانطور که می توانید تصور کنید ، TopTal می تواند برخی از شغل های پردرآمد را از سیستم عامل های آزاد ارائه دهد ، اما البته نه برای همه. آنها یک آزمون ورودی دقیق دارند که شامل غربالگری زنده ، مرور تخصصی و تست های زبان و شخصیت است.

تخصص ها:
خدمات مشاغل آزاد: برنامه نویسی ، طراحی گرافیک ، مالی و اداری
برای توصیه می شود
حرفه ای های سطح بالا اطمینان دارند که در 3٪ برتر هستند
شرکت ها و شرکت های سطح بالا که سیستم اشتغال آزاد را ترجیح می دهند

8. Truelancer

عکس صفحه وب سایت مستقل: Truelancer
Truelancer از کارگران دورافتاده در سراسر جهان استفاده می کند تا استارت آپ ها و SMB ها را با گزینه های کم هزینه برای فریلنسرهای محلی فراهم کند. آنها خدمات تجاری مانند نوشتن ، فروش و بازاریابی ، سئو ، طراحی و توسعه را مدیریت می کنند.

از جنبه منفی ، فریلنسرها به عضویت برای کنسرت هایی با قیمت بیش از 75 دلار آمریکا و حتی عضویت گرانتر برای کنسرت های بالای 375 دلار می پردازند. بدتر از این ، حتی اگر هزینه عضویت را پرداخت کنید ، باز هم باید در مقابل سایر فریلنسرهای ارزان قیمت رقابت کنید.

تخصص ها:
خدمات مشاغل آزاد ، به ویژه نوشتن ، طراحی و برنامه نویسی
برای توصیه می شود
فریلنسرهای بین المللی به دنبال ورود به بازارهای بزرگتر هستند
شرکت های کوچک و استارت آپ با بودجه محافظه کارانه

9. Fiverr

عکس صفحه وب سایت فریلنسینگ: fiverr
Fiverr یک پلتفرم فریلنسینگ سریع و ارزان است (نام آنها به هزینه استاندارد 5 دلار برای کنسرت ها اشاره دارد) ، اما آنها خود را به هیچ تخصص خاصی محدود نمی کنند. در Fiverr عملاً هر سرویسی از جمله جعل هویت افراد مشهور و فال وجود دارد. این بدان معناست که مکانی عالی برای ساخت سریع کار یا انجام سریع کار است.

تخصص ها:
میکرو کنسرت ارزان برای کارهای شغلی و سبک زندگی
برای توصیه می شود
هر کسی با ارائه خدمات ، از مشاغل حسابداری ، طراحی و ورود داده ها گرفته تا تناسب اندام و دروس آشپزی
فریلنسرهای جدید که به دنبال ساخت سریع نمونه کارها هستند
مشاغلی که به دنبال هر چیزی از حسابداری و بازاریابی گرفته تا درخواست های نامتعارف تر هستند ، مانند استخدام شخصی برای نظر در مورد وبلاگ شما

10. سر و کار

عکس صفحه وب سایت مستقل: Upwork
Upwork یکی از معروف ترین وب سایت های فریلنسینگ و همچنین یکی از بزرگترین آنهاست. آنها با طیف گسترده ای از صنایع از فناوری اطلاعات و برنامه نویسی گرفته تا بازاریابی ، حسابداری و خدمات مدیریتی کار می کنند ، اما رقابت زیاد می تواند شرایط را دشوار کند. برای جبران خسارت ، Upwork از نشان های استعداد برای کمک به برجسته بودن برخی از مستقل های خارجی استفاده می کند – اگر واجد شرایط یک یا چند مورد از این موارد ، به ویژه نشان Rising Talent هستید ، می تواند تفاوت ایجاد کند.

تخصص ها:
تقریباً هر سرویس تجاری آزاد
برای توصیه می شود
فریلنسرهای دارای اعتبار برای برجسته شدن در جمع
مشاغلی که قبلاً سایر وب سایت های آزاد را نیز امتحان کرده اند اما گزینه ها یا تنوع بیشتری می خواهند

11. WriterAccess

عکس صفحه وب سایت فریلنسینگ: WriterAccess
هرچقدر تعجب آور به نظر برسد ، WriterAccess در کار نوشتن تخصص دارد. با این حال ، مشتریانی که پردرآمد هستند می توانند نمایه سایر خدمات ایجاد محتوا مانند فیلم برداری و عکاسی را نیز مرور کنند. WriterAccess برنامه های ویژه ای برای تأیید فریلنسر خود در زمینه هایی مانند استراتژی محتوا دارد و دسترسی به عکس های سهام را فراهم می کند. اگرچه به عنوان یک فریلنسر باید بدانید که آنها 30 درصد از برش شما را می گیرند.

تخصص ها:
نوشتن ، ترجمه و ویرایش
برای توصیه می شود
نویسندگان فریلنسر که واقعاً به کار نیاز دارند. در غیر این صورت ، توجیه ضرر 30 درصدی دشوار است
مشاغل عملی که ترجیح می دهند برای یافتن فریلنسرهای مورد علاقه خود به جستجوی پروفایل بپردازند

12. یونوجونو

عکس صفحه وب سایت مستقل: YunoJuno
YunoJuno یک پلتفرم کاملاً دوستانه و آزاد است که مرکز آن در انگلستان است. آنها میزبان فریلنسرها در زمینه های مختلف تجاری ، به ویژه در زمینه های فنی و خلاقانه مانند توسعه ، بازاریابی ، نوشتن متن و فیلم هستند. نرخ ها را فریلنسر تعیین می کند

https://99designs.com/blog/

منتشر شده در آخرین ها

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *