رفتن به نوشته‌ها

رنگهای Pantone سال 2021: خاکستری نهایی و روشن

pantone color of the year 2021

در انتهای تونل: Pantone به دنبال ایجاد زمین و پشتیبانی برای سال 2021 است زیرا آنها دو نفره PANTONE 17-5104 Ultimate Grey (فکر می کنید دال صنعتی بتونی) و PANTONE 13-0647 Illuminating (یک رنگ زرد و آرام غروب آفتاب) ) به عنوان رنگ (های) سال 2021.

فقط یک بار قبلاً کارشناسان موسسه Pantone Color این اعتبار را به دو رنگ اعطا کرده اند (در سال 2016 برای تشخیص سیالیت جنسیت). در حال حاضر احساس یک مدال است. بعد از امثال سال 2020 ، هک ، 2021 شایسته آن است.

در ابتدا پیش بینی می شد که در آبی کلاسیک یک سال آرام باشد ، این سال پر تلاطم ترین تصور در هر سطح است و بازگشت به آن بیش از حد در ذهن من احساس سرگیجه و خام افسردگی می کند. با این حال ، اوجهای عجیب و غریب و (عمدتا) پایین بودن انزوا نمونه ای کامل از این است که امسال بطور عاطفی از کنترل خارج شده است. استقامت ، قدرت و خوش بینی ما را به واسطه پوست دندان کشانده است و این سه ویژگی است که به خاکستری و زرد 2021 نسبت می دهیم.

مانند سایر بلایا که در حال حاضر ما را تحت فشار قرار داده است (تغییر آب و هوا ، نژادپرستی سیستمیک و غیره) ، احساس می شود قبل از اینکه از آن طرف خارج شویم یک ابدیت خواهد بود ، با این حال ما به نوعی می دانیم که می خواهیم در آنجا موفق شویم.

این احساس عجیبی انسانی است ، ترکیبی از ترس شدید و مثبت آزار دهنده ، که در پشت انتخاب رنگ خاکستری و زرد Pantone برای سال 2021 کمین کرده است: یک سال برای جمع شدن خودمان ، برداشتن قطعات و بیشتر قدردانی از شانس ما برای دیدن آینده …

… و برای ما ، این به معنای شروع با طراحی است!

در اینجا چند نمونه زیبا از طرح هایی آورده شده است که نشان می دهد Illuminating و Ultimate Grey در عمل چگونه به نظر می رسد.

https://en.99designs.de/blog/trends/2021-pantone-color-of-the-year/

منتشر شده در آخرین ها

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *